Obcy wewnątrz nas :)

odrobaczanie, mikstura przeciw robakom

Odrobaczacie swoje dzieci? 

Coraz częściej słyszymy o obcych wewnątrz nas. To przerażająca, ale podobno każdy z nas ma lokatorów na gapę w swoim organizmie. Nie jest to sytuacja obojętna. Oprócz tego, że pasożyty kłusują na naszym organizmie, to wydalają do niego produkty przemiany swojej materii. Objawy zanieczyszczenia naszego organizmu, to często niezidentyfikowane alergie, wypryski na skórze, podkrążone oczy, senność. Do tego lekarze bardzo rzadko zapisują leki przeciw robakom. Rzadko są świadomi konieczności odrobaczania swoich pacjentów.

U mnie w domu robimy to regularnie. Szczególnie teraz, kiedy Mała chodzi do przedszkola. Do tego w domu są koty, psy i inne czasami stwory. Uważam, że to konieczność. Szczególnie polecam przeczytanie „Listu Otwartego Dr Ozimka” (do znalezienia w sieci). My odrobaczamy się regularnie. A ja do tej pory miałam problem, jak odrobaczyć małe dziecko, nie dając Córce bardzo toksycznych, chemicznych środków na odrobaczanie.

Teraz używamy prostej mikstury, także profilaktycznie:

sok z ogórków lub kapusty kiszonej (nie kwaszonej – kupionej z pewnego źródła)

+ 1 łyżka kurkumy

+ 1 łyżeczka papryki chili

+ 1 główka czosnku

Całość trzymamy w lodówce i każdemu domownikowi podaję po łyżce mikstury, rano.

Do tego używamy oleju z czarnuszki, z ostropestu, lnianego i oczywiście kokosowego do jedzenia i picia. Jemy pestki z dyni.

Pamiętamy, że robaki nie cierpią: babki lancetowatej , granatów, bazylii, mięty, czosnku, grapefruitów, oregano, lawendy, kocanki, macierzanki, szałwi, rumianku, tataraku, łopianu, tymianku, piołunu, wrotyczu, omanu, łupin czarnego orzecha, goździków, piołunu, tranu, oleju z wątroby rekina, niektórych ryb np. soli.

Obsesyjne myjemy ręce po przyjściu do domu, przed posiłkami i po zabawie z dziećmi i i zwierzętami.

Bardzo pilnuję mycia owoców i warzyw.

Kto nas zna, ten wie, że unikamy: szpitali, przychodni, placów zabaw z tzw. kulkami czy piłeczkami, piaskownic, basenów, jacuzzi, fontann.

Klamki w miejscach publicznych otwieramy łokciem 🙂

Kiedy jednak wiemy, że mimo tych wszystkich zabiegów coś nam się przydarzyło, także po egzotycznych wakacjach stosujemy naturalne kapsułki na odrobaczenie oparte na kombinacji ziół z głównym składnikiem czystkiem.

I najważniejsze, staramy się prawidłowo odżywiać. Wszyscy stosujemy probiotyki i wysokiej klasy suplementy.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *